50-lecie

Dnia 2 lipca 2017 roku w Sali Widowiskowej w Zawadach ( GOK ) odbyło się uroczyste wręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskie ( 50- lecie) , w którym uczestniczyło siedem par z terenu Gminy Zawady, tj:

  • Państwo Bogumiła i Władysław Kulikowscy
  • Państwo Zofia i Wiesław Milewscy
  • Państwo Teresa i Józef Wądołowscy
  • Państwo Krystyna i Józef Wądołowscy
  • Państwo Krystyna i Stanisław Gutowscy
  • Państwo Krystyna i Eustachiusz Piszczatowscy
  • Państwo Teresa i Władysław Zambrzyccy

Uroczystego uhonorowania Jubilatów dokonał Pan Wójt Krzysztof Wądołowski. Po uroczystości małżonkowie wraz z zaproszonymi gośćmi uczestniczyli we wspólnym obiedzie. Spotkanie uświetniła kapela ,, Mietka Buraka znad Narwi „. Wszystkim parom jeszcze raz składamy najszczersze gratulacje i życzymy szczęścia oraz pomyślności na dalsze lata wspólnego życia.

GALERIA

dodany przez: Targoński Tomasz