Get Adobe Flash player

     Szanowni Mieszkańcy Gminy Zawady.

     Po przeszło 2 latach procesu Sąd Okręgowy w Łomży wydał wyrok w sprawie przeciwko Pawłowi Pogorzelskiemu o naruszenie dobrego imienia Gminy poprzez zamieszczanie na forum internetowym Kuriera Porannego obraźliwych, znieważających i pomawiających wpisów. Sąd udowodnił, że to Pogorzelski był trollem i sam zamieszczał wpisy pod różnymi nazwami użytkownika np. Gomez, Mieszkanka, adwokat, vice, Pracownik, 1972, Knot, pul, Creative, Geniek, Zawadziak,, 1986, Jarw, Polityk, wiemipowiem… Trollując Pogorzelski obrażał i pomawiał nie tylko wójta, sekretarza, skarbnika i pracowników urzędu, ale również radnych, sołtysów i mieszkańców Gminy Zawady. Niech ten wyrok będzie choć namiastką satysfakcji dla tych których te wpisy obrażały. Nie może być tak, że osoba, która przez 11 lat pełniła funkcję Wójta będzie kłamstwem, nieprawdziwymi oskarżeniami i pomówieniami prowadziła walkę polityczną. Takie zachowanie jako niegodziwe musi być napiętnowane. WYROK

 Wójt Gminy          

Krzysztof Wądołowski  

Polecamy

     e-puap

elektroniczna skrzynka podawcza

mapa

oeeatlas-przyrody

mapa zagrożeń

NOE1

litwa

cdbdkw