Get Adobe Flash player

  Informacja

                 Uprzejmie informuję, że w wyniku przeprowadzonego przetargu na odbiór odpadów komunalnych najkorzystniejszą ofertę złożyła firma MPO Sp. z o.o. w Białymstoku i przez 2 lata ta firma będzie odbierała odpady.  
                 Przypominam mieszkańcom o obowiązku wystawiania pojemników i worków przed bramę posesji. Jednocześnie proszę aby wszelkie uwagi dotyczące nieprawidłowości przy odbiorze odpadów mieszkańcy  zgłaszali niezwłocznie do Urzędu Gminy tel. 85 714 00 28.
W załączeniu nowy harmonogram wywozu odpadów.
                                                                                                                                   Wójt Gminy
                                                                                                                            Krzysztof Wądołowski

Polecamy

     e-puap

elektroniczna skrzynka podawcza

mapa

oeeatlas-przyrody

mapa zagrożeń

NOE1

litwa

cdbdkw