Get Adobe Flash player

 Spotkanie konsultacyjne dotyczące przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi – sala konferencyjna Urzędu Gminy Zawady, 25.09.2015.

     Zarząd Stowarzyszenia N.A.R.E.W. i Biuro LGD Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Zawady na spotkanie konsultacyjne dotyczące przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju, które odbędzie się w dniu 25  września od godz. 09.30  do godz. 11.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Zawadach. Zapraszamy serdecznie przedstawicieli organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, fundacji i itp. instytucji działających na terenie Gminy Zawady, przedstawicieli podmiotów gospodarczych, w tym prowadzących działalność we własnym imieniu oraz pragnących założyć taką działalność oraz zainteresowanych rozwojem gminy mieszkańców.

      Podczas tego spotkania będą Państwo mogli wskazać najbardziej oczekiwane i pożądane do realizacji na swoim obszarze przedsięwzięcia, wspólnie przedyskutujemy również rozwiązania, jakie trzeba zastosować w celu ich realizacji. Przedmiotem konsultacji będą także grupy docelowe, do których kierować będziemy wsparcie, jak również wskaźniki realizacji poszczególnych przedsięwzięć.

Program spotkania konsultacyjnego .PDF

Polecamy

     e-puap

elektroniczna skrzynka podawcza

mapa

oeeatlas-przyrody

mapa zagrożeń

NOE1

litwa

cdbdkw