Umowa na dofinansowanie

Budowa placów zabaw i siłowni zewnętrznych w 2018 roku na terenie Gminy Zawady – podpisana umowa na dofinansowanie

Już w 2018 roku wybudowana zostanie infrastruktura rekreacyjna w trzech miejscowościach na terenie Gminy Zawady, tj. w Targoniach Wielkich, Nowych Chlebiotkach i Ciborach Gałeckich. W wyznaczonych miejscach powstaną wiaty i miejsca na ognisko, place zabaw i siłownie zewnętrzne. Będą to miejsca wspólnej integracji całej lokalnej społeczności.
Wójt Gminy Zawady Krzysztof Wądołowski i członek Zarządu Województwa Podlaskiego Stefan Krajewski podpisali w poniedziałek (12.02.2018 r.) umowę na dofinansowanie tej inwestycji ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Kwota dofinansowania wynosi 173.178,00 zł. Całkowita wartość przedsięwzięcia to ponad 270 tys. zł.
Już niebawem ruszy procedura przetargowa na realizacje zadania pn. „Budowa infrastruktury rekreacyjnej na terenie Gminy Zawady”. Zakończenie inwestycji zaplanowano do końca 2018 roku.

dodany przez: Targoński Tomasz