Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku

Szanowna Pani, Szanowny Panie

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyłączenie się do działań informacyjnych które obecnie prowadzimy i

które dotyczą usług Krajowej Administracji Skarbowej „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” oraz e- Urzędu Skarbowego. Mając na uwadze sytuację epidemiologiczną w naszym kraju zależy nam, aby

informacje dotyczące wyżej wymienionych usług dotarły do jak największej liczby podatników. Są one bowiem przygotowane nie tylko dla podniesienia komfortu i jakości obsługi podatników, ale także w celu podniesienia bezpieczeństwa podatników i urzędników w szczególności w trakcie trwającej pandemii. W związku z powyższym zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o pomoc w tej kwestii i zamieszczenie na stronie internetowej Państwa instytucji, banneru promującego obie usługi (bannery w różnych wielkościach załączam do niniejszego listu). Banner odsyła do strony, na której podatnik dowie się o możliwościach korzystania i załatwienia spraw przez e-Urząd Skarbowy. Znajdzie tam także informację kiedy i w jaki sposób należy umówić wizytę w urzędzie skarbowym, aby wygodnie i bezpiecznie załatwić swoje sprawy.