Zapraszamy do wypełnienia ankiety konsultacyjnej

Pod biało-czerwoną” to projekt, który ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami. Celem projektu jest także godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te, za które życie w walce o wolność Ojczyzny poświęcali nasi przodkowie. Mieszkańcy Gminy Zawady aktywnie włączyli się w głosowanie, dzięki czemu nasza gmina znalazła się na liście rankingowej na dofinansowanie przedsięwzięcia! Tym razem prosimy mieszkańców o włączenie się w proces wyboru lokalizacji masztu flagowego. Proponowana lokalizacja to plac przed budynkiem Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Zawadach.

ANKIETA Termin składania ankiet: 18.03.2022. Miejsce składania ankiet: Biblioteka Publiczna Gminy Zawady, ul. Plac Wolności 12, 16- 075 Zawady, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 85/7140028 wew. 48