Konsultacje w sprawie rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami na rok 2024

Ogłasza się konsultacje z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie prowadzącymi działalność na terenie Gminy Zawady projektu uchwały Rady Gminy Zawady w sprawie rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami na rok 2024.

Przedmiot konsultacji – projekt uchwały w sprawie Programu Współpracy Gminy Zawady z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2024.

Termin konsultacji – od 16 października 2023 r. do 30 października 2023 r.

Forma konsultacji – przyjmowanie opinii lub wniosków w Sekretariacie Urzędu Gminy Zawady lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres strony internetowej, na której zamieszczono projekt aktu prawa miejscowego – www.gminazawady.pl   oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Zawady http://bip.ug.zawady.wrotapodlasia.pl/

 

Załącznik: 2024 Program współpracy gminy Zawady z organizacjami pozarządowymi

 

Wójt

Krzysztof Wądołowski