Plac zabawOTWARCIE KOLEJNEGO PLACU ZABAW W GMINIE ZAWADY

      W środę 29 sierpnia 2018 r. odbyło się kolejne otwarcie, poświęcenie i oddanie do użytku nowego placu zabaw, tym razem w miejscowości Targonie Wielkie.
      Jest to drugi z trzech tego typu obiektów które powstały w ramach zadania inwestycyjnego „Budowa infrastruktury rekreacyjnej na terenie Gminy Zawady” sfinansowanego z budżetu Gminy z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROW na lata 201-2020.
Plac zabaw został wyposażony w następujące sprzęty:
•    zestaw zabawowy
•    huśtawka ważka
•    huśtawka wahadłowa
•    sprężynowiec koń
•    sprężynowiec motor
•    kosz trójdzielny z tablicą edukacyjno-ekologiczną
•    stół
•    ławka z bali
•    tablica regulaminowa drewniana
•    zadaszona altana – wiata
•    urządzenia siłowni plenerowej /wyciąg górny + pylon + wyciskanie siedząc; narciarz + pylon + rower, twister + surfer/
      W uroczystym otwarciu wzięli udział: Wójt Gminy Zawady – Krzysztof Wądołowski, Przewodniczący Rady Gminy Zawady – Dariusz Targoński oraz proboszcz parafii Zawady -  ks. Stanisław Przygoda.
Tuż przed godz. 19.00 przybyły dzieci wraz z rodzicami. Po ceremonii poświęcenia dzieci ruszyły na plac zabaw aby wypróbować wszystkie sprzęty. Nie zabrakło dobrej zabawy, muzyki i cukierków oraz kiełbaski z ogniska.
Plac zabaw i siłownia były inwestycją od dawna wyczekiwaną zarówno przez najmłodszych jak i starszych mieszkańców. Mamy nadzieję, że będzie sprawiał wiele radości i uprzyjemniał bezpieczne i aktywne spędzanie wolnego czasu.
Ostatni obiekt w miejscowości Cibory Gałeckie będzie otwarty 3 września 2018 r. Zapraszamy!

ZDJĘCIA